SH050M1000GA 1000UF 50V 16x25mm 105 CAPACITOR
Manufacturer:
YAGEO
Availability:
235 in stock
SKU:
ACKKND000306
Manufacturer part number:
SH050M1000GA
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 12
Email a friend
SH050M1000GA 1000MF 50V 16x25 105 YAGEO ELKO KONDANSATÖR