SH025M0100GAY 100uF 25V 6x11mm 105 CAPACITOR
Manufacturer:
YAGEO
Availability:
5000 in stock
SKU:
ACKKND000307
Manufacturer part number:
SH025M0100GAY
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 50
Email a friend
100MF 25V 6x11 105 YAGEO ELKO KONDANSATÖR