sgr54-g-012vdc2ce1-12v-1a-2c-8pin-relay
Manufacturer:
ELESTA
Availability:
2500 in stock
SKU:
ACAZ23050697
Manufacturer part number:
SGR54 G 012VDC2CE1
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
12V 1A 2C 8PIN
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 5
Email a friend
SGR54 G 012VDC2CE1 12V 1A 2C 8PIN ELESTA Telekom RĂ–LE