SG1E476M05011 47UF 25V 5x11mm 85 CAPACITOR
Manufacturer:
SAMWHA
Availability:
4000 in stock
SKU:
ACKKND000382
Manufacturer part number:
SG1E476M05011
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 50
Email a friend
SG1E476M05011 47MF 25V 5x11 85 SAMWHA ELKO KONDANSATÖR