RGA4R7M2ATA 4.7uF 100V 5x11mm 105 CAPACITOR
Manufacturer:
LELON
Availability:
4000 in stock
SKU:
ACKKND005392
Manufacturer part number:
RGA4R7M2ATA
Vendor:
ACK Electronic
4.7MF 100V 5x11 105
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 100
Email a friend
RGA4R7M2ATA 4.7MF 100V 5x11 105 LELON ELKO KONDANSATÖR