REA222M1VCC-1625 2200UF 35V 16x25mm 85 CAPACITOR
Manufacturer:
SELON
Availability:
2135 in stock
SKU:
ACKBLG010545
Manufacturer part number:
REA222M1VCC-1625
Vendor:
ACK Electronic
2200MF 35V 16X25 85 K.AYAK
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 7
Email a friend
REA222M1VCC-1625 2200MF 35V 16X25 85 SELON ELKO KONDANSATÖR