rder71h104k0m1h03a-01uf-50v-capacitor
Manufacturer:
MURATA
Availability:
1269 in stock
SKU:
ACAZ23051195
Manufacturer part number:
RDER71H104K0M1H03A 100NF 50V SERAMİK KONDANSATÖR
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 60
Email a friend