rcr875dnp-681k-680uh-028a-83x83x75mm-inductor
Manufacturer:
N-A
Availability:
300 in stock
SKU:
ACKBBN000145
Manufacturer part number:
RCR875DNP-681K
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
680uH 0,28A 8.3x8.3x7.5mm
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 8
Email a friend
RCR875DNP-681K 680uH 0,28A 8.3x8.3x7.5mm KONDANSATÖR TİPİ BOBİN