rcr875dnp-681k-680uh-028a-83x83x75-inductor-2
Manufacturer: N-A
Availability: 3997 in stock
SKU: ACKBBN000199
Manufacturer part number: RCR875DNP-681K
Delivery date: 1-2 days
680uH 0,28A 8.3x8.3x7.5
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 8
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
RCR875DNP-681K 680uH 0,28A 8.3x8.3x7.5 KONDANSATÖR TİPİ BOBİN