rcr110dnp-680l-68uh-135a-inductor
Manufacturer:
N-A
Availability:
1000 in stock
SKU:
ACKBBN000245
Manufacturer part number:
RCR110DNP-680L
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
68uH 1.35A
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 8
Email a friend
RCR110DNP-680L 68uH 1.35A KONDANSATÖR TİPİ BOBİN