rcr110dnp-101l-100uh-108a-inductor
Manufacturer:
N-A
Availability:
600 in stock
SKU:
ACKBBN000196
Manufacturer part number:
RCR110DNP-101L
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
100uH 1,08A
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 8
Email a friend
RCR110DNP-101L 100uH 1,08A KONDANSATÖR TİPİ BOBİN