rcp195dnp-331k-330uh-054a-105x95-inductor
Manufacturer:
N-A
Availability:
275 in stock
SKU:
ACKBBN000191
Manufacturer part number:
RCP195DNP-331K
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
330uH 0,54A 10,5x9,5
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
RCP195DNP-331K 330uH 0,54A 10,5x9,5 KONDANSATÖR TİPİ BOBİN