rch895np-470k-47uh-13a-95x78-inductor
Availability:
500 in stock
SKU:
ACKBBN000194
Manufacturer part number:
RCH895NP-470K
1-2 days
47uH 1.3A 9.5x7.8
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 15
Email a friend
RCH895NP-470K 47uH 1.3A 9.5x7.8 KONDANSATÖR TİPİ BOBİN