rch895np-331k-330uh-051a-inductor
Manufacturer:
N-A
Availability:
186 in stock
SKU:
ACKBBN000085
Manufacturer part number:
RCH895NP-331K
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
330uH 0.51A
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 18
Email a friend
RCH895NP-331K 330uH 0.51A KONDANSATÖR TİPİ BOBİN