rch895np-331k-330uh-039a-83x83x95-inductor
Availability:
800 in stock
SKU:
ACKBBN000190
Manufacturer part number:
RCH895NP-331K
1-2 days
330uH 0,39A 8.3x8.3x9.5
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 15
Email a friend
RCH895NP-331K 330uH 0,39A 8.3x8.3x9.5 KONDANSATÖR TİPİ BOBİN