rch895np-330k-33uh-11a-83x83x95-inductor
Availability:
200 in stock
SKU:
ACKBBN000197
Manufacturer part number:
RCH895NP-330K
1-2 days
33uH 1,1A 8.3x8.3x9.5
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 15
Email a friend
RCH895NP-330K 33uH 1,1A 8.3x8.3x9.5 KONDANSATÖR TİPİ BOBİN