rch895np-272k-27mh-017a-inductor
Manufacturer:
N-A
Availability:
100 in stock
SKU:
ACKBBN000088
Manufacturer part number:
RCH895NP-272K
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
2.7mH 0.17A
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 12
Email a friend
RCH895NP-272K 2.7mH 0.17A KONDANSATÖR TİPİ BOBİN