rch114np-561kb-560uh-075a-inductor
Availability:
1500 in stock
SKU:
ACKBBN000189
Manufacturer part number:
RCH114NP-561KB
1-2 days
560uH 0,75A
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 15
Email a friend
RCH114NP-561KB 560uH 0,75A KONDANSATÖR TİPİ BOBİN