rch114np-221kb-220uh-12a-inductor-2
Availability:
688 in stock
SKU:
ACKBBN000198
Manufacturer part number:
RCH114NP-221KB
1-2 days
220uH 1,2A
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 12
Email a friend
RCH114NP-221KB 220uH 1,2A KONDANSATÖR TİPİ BOBİN