rch114np-221kb-220uh-12a-inductor
Manufacturer:
N-A
Availability:
50 in stock
SKU:
ACKBBN000082
Manufacturer part number:
RCH114NP-221KB
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
220UH 1.2A
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 12
Email a friend
RCH114NP-221KB 220UH 1.2A KONDANSATÖR TİPİ BOBİN