rch114np-220kb-22uh-4a-inductor
Manufacturer:
N-A
Availability:
1500 in stock
SKU:
ACKBBN000083
Manufacturer part number:
RCH114NP-220KB
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
22uH 4A
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 8
Email a friend
RCH114NP-220KB 22uH 4A KONDANSATÖR TİPİ BOBİN