rch110np-102k-1mh-053a-inductor
Manufacturer:
N-A
Availability:
75 in stock
SKU:
ACKBBN000192
Manufacturer part number:
RCH110NP-102K
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
1mH 0,53A
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 12
Email a friend
RCH110NP-102K 1mH 0,53A KONDANSATÖR TİPİ BOBİN