PI6W-1P-24VDC 24V 6A 1C 5PIN RELAY
Manufacturer:
RELPOL
Availability:
206 in stock
SKU:
ACAZ23050622
Manufacturer part number:
PI6W-1P-24VDC
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
24V 6A 1C 5PIN SLİM
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 2
Email a friend
PI6W-1P-24VDC 24V 6A 1C 5PIN RELPOL SOKET RÖLE