PEG124HF3470QL1 470UF 25V 105 CAPACITOR
Manufacturer:
KEMET
Availability:
187 in stock
SKU:
ACKKND004938
Manufacturer part number:
PEG124HF3470QL1
Vendor:
ACK Electronic
470MF 25V 105 MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 2
Email a friend
PEG124HF3470QL1 470MF 25V 105 KEMET AXIYEL KONDANSATÖR