PEG122KG3680QL1 680UF 40V CAPACITOR
Manufacturer:
KEMET
Availability:
49 in stock
SKU:
ACKKND004936
Manufacturer part number:
PEG122KG3680QL1
Vendor:
ACK Electronic
680MF 40V
Email a friend
PEG122KG3680QL1 680MF 40V KEMET AXIYEL KONDANSATÖR