PD90F160 90A 1600V 2PİNLİ TRİSTÖR TRİYAK TRİSTÖR
Manufacturer:
N-A
Availability:
2 in stock
SKU:
ACKBLG010605
Manufacturer part number:
PD90F160
Email a friend