p275l40b-20mm-275v-vdr
p275l40b-20mm-275v-vdr
Manufacturer:
N-A
Availability:
2972 in stock
SKU:
ACKBLG000995
Manufacturer part number:
P275L40B
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
20mm 275V
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 10
Email a friend
P275L40B 20mm 275V VARİSTÖR