NF8001E24 24V 10A 1NO 5PIN RELAY
Manufacturer:
HF
Availability:
13 in stock
SKU:
ACKRLY001034
Manufacturer part number:
NF8001E24
Vendor:
ACK Electronic
24V 10A 1NO 5PIN
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 5
Email a friend
NF8001E24 24V 10A 1NO 5PIN HF MİLİONSPOT RÖLE