NF8001D12 12V 10A 1NO 5PIN RELAY
Manufacturer:
HONGFA
Availability:
110 in stock
SKU:
ACKRLY001013
Manufacturer part number:
NF8001D12
Vendor:
ACK Electronic
12V 10A 1NO 5PIN
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 8
Email a friend
NF8001D12 12V 10A 1NO 5PIN HONGFA MİLİONSPOT RÖLE