NF5001D24 24V 5A 1NO 5PIN RELAY
Manufacturer:
HF
Availability:
10 in stock
SKU:
ACKRLY001033
Manufacturer part number:
NF5001D24
Vendor:
ACK Electronic
24V 5A 1NO 5PIN
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 7
Email a friend
NF5001D24 24V 5A 1NO 5PIN HF MİLİONSPOT RÖLE