MURDEBF33A103ZA2B 10000PF 1000V 5mm CAPACITOR
Manufacturer:
MURATA
Availability:
4000 in stock
SKU:
ACKKND000797
Manufacturer part number:
MURDEBF33A103ZA2B
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
MURDEBF33A103ZA2B 10NF 1000V 5mm SERAMİK MURATA SERAMİK KONDANSATÖR