MG3A11.0592MHZ 11.0592MHz REZONATOR.SMD 11.0592MHZ 13X4X5 30PF
Manufacturer:
CITIZEN
Availability:
50 in stock
SKU:
ACKKRS000007
Manufacturer part number:
MG3A11.0592MHZ
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 7
Email a friend
MG3A11.0592MHZ 11.0592MHz REZONATOR.SMD 11.0592MHZ 13X4X5 30PF CITIZEN