MAL225628222E3 2200UF 63V 22X30mm 105 CAPACITOR
Manufacturer:
VISHAY
Availability:
74 in stock
SKU:
ACKKND004762
Manufacturer part number:
MAL225628222E3
Vendor:
ACK Electronic
2200MF 63V 22x30 105 SNAP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 3
Email a friend
MAL225628222E3 2200MF 63V 22x30 105 VISHAY ELKO KONDANSATÖR