MAL215942102E3 1000UF 200V 30x45mm 105 CAPACITOR
Manufacturer:
VISHAY
Availability:
480 in stock
SKU:
ACKKND004917
Manufacturer part number:
MAL215942102E3
Vendor:
ACK Electronic
1000MF 200V 30x45 105 SNAP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 3
Email a friend
MAL215942102E3 1000MF 200V 30x45 105 VISHAY ELKO KONDANSATÖR