MAL214058102E3 1000UF 63V 18x32mm 125 CAPACITOR
Manufacturer:
VISHAY
Availability:
70 in stock
SKU:
ACKKND004780
Manufacturer part number:
MAL214058102E3
Vendor:
ACK Electronic
1000MF 63V 18x32 125
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 5
Email a friend
MAL214058102E3 1000MF 63V 18x32 125 VISHAY ELKO KONDANSATÖR