MAL204830221E3 220UF 35V 10x12.5mm 105 CAPACITOR
Manufacturer:
BC-VISHAY
Availability:
10295 in stock
SKU:
ACKBLG010544
Manufacturer part number:
MAL204830221E3
Vendor:
ACK Electronic
220MF 35V 10x12.5 105
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
MAL204830221E3 220MF 35V 10x12.5 105 BC ELKO KONDANSATÖR