LXZ6.3VB6800M 6800uF 6.3V 16x25mm 105 CAPACITOR
Manufacturer:
NIPPON
Availability:
350 in stock
SKU:
ACKKND002262
Manufacturer part number:
LXZ6.3VB6800M
Vendor:
ACK Electronic
6800MF 6.3V 16x25 105
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 15
Email a friend
LXZ6.3VB6800M 6800MF 6.3V 16x25 105 NIPPON ELKO KONDANSATÖR