LXY25VB56M 56UF 25V 5x15mm 105 CAPACITOR
Manufacturer:
NIPPON
Availability:
2200 in stock
SKU:
ACKKND002199
Manufacturer part number:
LXY25VB56M
Vendor:
ACK Electronic
56MF 25V 5x15 105
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
LXY25VB56M 56MF 25V 5x15 105 NIPPON ELKO KONDANSATÖR