LXV63VB390M 390UF 63V 16x20mm 105 CAPACITOR
Availability:
450 in stock
SKU:
ACKKND004660
Manufacturer part number:
LXV63VB390M
Vendor:
ACK Electronic
390MF 63V 16x20 105
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 12
Email a friend
LXV63VB390M 390MF 63V 16x20 105 NİPPON ELKO KONDANSATÖR