LXV35VB330M 330uF 35V 10x20mm 105 CAPACITOR
Availability:
890 in stock
SKU:
ACKKND004635
Manufacturer part number:
LXV35VB330M
Vendor:
ACK Electronic
330MF 35V 10x20 105 K.AYAK
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
LXV35VB330M 330MF 35V 10x20 105 NIPPON ELKO KONDANSATÖR