LXV16VB3300M 3300uF 16V 18x20mm 105 CAPACITOR
Availability:
2460 in stock
SKU:
ACKKND004616
Manufacturer part number:
LXV16VB3300M
Vendor:
ACK Electronic
3300MF 16V 18x20 105
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
LXV16VB3300M 3300MF 16V 18x20 105 NIPPON ELKO KONDANSATÖR