LXV100VB180M 180UF 100V 16x20mm 105 CAPACITOR
Manufacturer:
NIPPON
Availability:
1500 in stock
SKU:
ACKKND004658
Manufacturer part number:
LXV100VB180M
Vendor:
ACK Electronic
180MF 100V 16x20 105
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
LXV100VB180M 180MF 100V 16x20 105 NIPPON ELKO KONDANSATÖR