LF.T3.15AL250V 3.15A 250V AXSİYEL FUSE
Manufacturer:
N-A
Availability:
1453 in stock
SKU:
ACKMHT002160
Manufacturer part number:
LF.T3.15AL250V
Vendor:
ACK Electronic
3.15A 250V AXSİYEL
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 60
Email a friend
LF.T3.15AL250V 3.15A 250V AXSİYEL Sigorta