LFD039FUE-20D LED; 7-segment; 9.91mm; 0.39"; No.char: 4; red; 5.6mcd
Manufacturer:
N-A
Availability:
5 in stock
SKU:
ACKBLG011350
Manufacturer part number:
LFD039FUE-20D
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 5
Email a friend
LFD039FUE-20D DİĞER DİSPLAY LED; 7-segment; 9.91mm; 0.39"; No.char: 4; red; 5.6mcd