HLS8L-DC48V-S-C 48V 10A 1C 5PIN RELAY
Manufacturer:
HELIS HUN
Availability:
298 in stock
SKU:
ACKRLY000890
Manufacturer part number:
HLS8L-DC48V-S-C
Vendor:
ACK Electronic
48V 10A 1C 5PIN
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 5
Email a friend
HLS8L-DC48V-S-C 48V 10A 1C 5PIN HELISHUN MİLİONSPOT RÖLE