HLS-4078-DC24V RELAY
HLS-4078-DC24V RELAY
Manufacturer:
HELIS HUN
Availability:
144 in stock
SKU:
CNGRLY000246
Manufacturer part number:
HLS-4078-DC24V
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 4
Email a friend
HLS-4078-DC24V 24V 1A 2C 8PIN HELISHUN Telekom RĂ–LE