hfv1512-z1t-d-12v-30a-1c-relay
hfv1512-z1t-d-12v-30a-1c-relay
Manufacturer:
N-A
Availability:
5 in stock
SKU:
ACAZ23050571
Manufacturer part number:
HFV15/12-Z1T-D
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
12V 30A 1C
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 2
Email a friend
HFV15/12-Z1T-D 12V 30A 1C 5PIN Oto RĂ–LE