HFD27/024-S 24V 24V 1A 2C RELAY
Manufacturer:
N-A
Availability:
451 in stock
SKU:
ACKRLY000817
Manufacturer part number:
HFD27/024-S 24V
Vendor:
ACK Electronic
24V 1A 2C
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 7
Email a friend
HFD27/024-S 24V 24V 1A 2C Telekom RĂ–LE