dsei30-10a-30a-1000v-to247-diode
Manufacturer:
IXYS
Availability:
47 in stock
SKU:
ACKBLG001254
Manufacturer part number:
DSEI30-10A
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
30A 1000V TO247
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 2
Email a friend
DSEI30-10A 30A 1000V TO247 IXYS DİĞER DİYOT