dsei20-12a-17a-1200v-to220ac-diode
Manufacturer:
IXYS
Availability:
20 in stock
SKU:
ACKBLG001239
Manufacturer part number:
DSEI20-12A
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
17A 1200V TO220AC
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 2
Email a friend
DSEI20-12A 17A 1200V TO220AC IXYS DİĞER DİYOT